درباره ما

این مرکز خدماتی به عنوان یکی ازقدیمی ترین مراکز خدمات لاستیک در منطقه شرق تهران و با تجربه ای افزون بر 55 سال، درعرصه  فروش انواع لاستیک خودروهای سواری , وانت و کامیونت فعالیت دارد.
همچنین  از سال 1382 این مرکزکلیه خدمات مرتبط با سیستم های  صوتی، تصویری، امنیتی و لوازم جانبی خودرو را به مشتریان عزیز عرضه کرده است
علاوه بر عرضه به روزترین برندهای لاستیک موجود در بازار، این مرکز مفتخر است تا به استحضار مشتریان گرامی برساند که از نیمه دوم سال 94 موفق به اخذ نمایندگی فروش و خدمات برند معتبر و جهانی لاسا گردیده است.درباره بریسا (لاسا)

 

شرکت بریسا دارای هفتمین سایت بزرگ تولید لاستیک در اروپا است. این کمپانی درسال 1974 میلادی با سرمایه گذاری 100% ترکی توسط  گروه سابانجیراه اندازی شداز سال 1977 تولیدات خود را آغاز کرد و در پی عقد قرار داد مشارکت با پیشتاز سازنده لاستیک جهان "بریجستون ژاپن" نام شرکت به بریسا تغییر یافت.
امروز با گسترش شبکه فروش بین المللی , بیش از 50 کشور تحت پوشش فروش قرار گرفته است و برتعداد آن روز بهروز افزوده می شود .

تیم بریسا باسایت 350000 مترمربع وسعت ظرفیت تولید 10 میلیون تایر  را در سال داراست و استاندترد بالا این محصولات سبب شده تا بسیاری از خودروسازان محصولات بریسا را برای خودروهای خود استفاده کنند

[Title]