سوالات متداول

0935-642-4244
021-7789-7792
021-7789-6317

قبل از هر چیز، چند نوع لاستیک سواری داریم و برای خودروی من چه لاستیکی مناسب است؟

دسته بندی کلی در خصوص انواع لاستیک ، لاستیکها را به دو نوع لاستیک تابستانی – یا همان معمولی – و لاستیک زمستانی – یا همان گل برفی – تقسیم مینماید.این بخشبندی بر اساس آب و هوایی که لاستیک در آن مورد استفاده قرار میگیرد بنا شده است.ایران لاسا میتواند لاستیک مناسب با خودروی شما را با توجه به دو معیار ارائه نماید.معیار اول میزان باد لاستیکها و معیار دوم میزان سرعت دلخواه شما
اصولا اتومبیلها در حالت عادی از لاستیک تابستانی بهره میبرند که خود لاستیک های تابستانی به سه دسته -عمومی، -راحت و -حرفه ای تقسیم میشوند

آیا گل روی لاستیک سواری با هم متفاوت است؟این تفاوت به چه کاری می آید؟

     در پاسخ به این سوال باید گفت گل روی لاستیک یکی از مهمترین فاکتورهای هر لاستیک است، بله گلهای روی لاستیکها باهم متفاوت هستند و کارایی گل روی لاستیک در کشش روی لاستیک، چسبندگی روی آب و دیگر موارد نمایان میشود.

بهترین پیشنهاد فروشگاه ایران لاسا در خصوص خرید لاستیک سواری چیست؟

امروزه طیف گسترده ای از خودروها به بازار عرضه شده اند ، لاستیک پراید، لاستیک 206، لاستیک سمند، لاستیک پژو، لاستیک L90 ، لاستیک زانتیا و …. همگی در لیست لاستیک های سواری لاسا قرار دارند.بسته به اینکه چه خودرویی دارید و کاربری خودروی شما چه فعالیتی است، پیشنهاد ایران لاسا بعنوان نمایندگی فروش لاستیک لاسا میتواند متفاوت باشد. در صورتی که تمایل داریدااز طرف ما بهترین لاستیک خودرو به شما پیشنهاد شود بهتر است با ما در ارتباط باشید تا از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

لیست قیمت لاستیکهای فروشگاه ایران لاسا را چه طور دریافت کنم؟

برای رفاه حال مشتریان لیستی از قیمت لاستیک خودرو بصورت دقیق و به روز در سایت تایرستان بار گذاری شده است.شما میتوانید با کلیک روی قیمت محصولات ، از قیمت لاستیک مورد نظر خود مطلع شوید.

آیا خرید لاستیک سواری از ایران لاسا خدمات پس از فروش هم دارد؟

یکی از مهمترین ویژگی های لاستیک لاسا ، ارائه خدمات پس از فروش است. هر لاستیک حداکثر پس از دو سال از تاریخ تولیدش میتواند وارد کشور ایران شود.گارانتی لاستیک از بدو ورود آن به کشور تا سه سال پس از تاریخ ورود میباشد.گارانتی لاستیک لاسا یک امر الزامی است و امکان تراضی طرفین در موقع فروش لاستیک امکان پذیر نیست. اگر مساله واردات لاستیک به کشور را در نظر نگیریم، هر لاستیک به طور کل 5 سال گارانتی دارد.

آیا میتوانم علاوه بر خرید حضوری خرید غیرحضوری یا آنلاین هم داشته باشم؟

     در حال حاضر انتخاب و خرید لاستیک هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین صورت میگیرد

برای خریدآنلاین لاستیک به سایت تایرستان مراجعه کیند و برای خریدحضوری لاستیک لطفا به آدرس بزرگراه رسالت بین دردشت و باقری مقابل پمپ بنزین پلاک 242  فروشگاه ایران لاسا ( دولت آبادی ) مراجعه فرمایید.