درباره ما

متخصص لاستیک

این مرکز خدماتی به عنوان یکی از قدیمی ترین مراکز خدمات لاستیک در منطقه شرق تهران و با تجربه ای افزون بر 55 سال، درعرصه فروش انواع لاستیک خودروهای سواری , شاسی بلند, وانت و کامیونت فعالیت دارد. علاوه بر عرضه به روزترین برندهای لاستیک موجود در بازار، این مرکز مفتخر است تا به استحضار مشتریان گرامی برساند که از نیمه دوم سال 94 موفق به اخذ نمایندگی فروش و خدمات برند معتبر و جهانی لاسا گردیده است.

درباره لاستیک لاسا

لاسا همگام با نیازهای بازارهای داخلی و خارجی محصولاتی را عرضه می کند که مورد تأئید مؤسسات  استاندارد مستقل بوده و کیفیت آن¬ها با دریافت جوایز متعدد به اثبات رسیده است. برای مثال لاسا برنده جایزه ملی کیفیت در سال 1993 و جایزه بزرگ کیفیت اروپا در سال 1996 شده است. از طرف دیگر، تولید در لاسا با تکیه اساسی بر کیفیت در ترکیه صورت می¬گیرد و سپس به وسیله کمپانی معروف  TÜV SÜD آلمان گواهی می شود. هر نمونه از لاستیک¬های لاسا پس از سربلند بیرون آمدن از آزمون های ایمنی معتبر به بازار عرضه و با اطمینان کامل در دسترس مشتری قرار می¬گیرند. اکنون در بیش از 60 کشور و هزاران نمایندگی در سراسر جهان، لاستیک های با کیفیت و ایمن لاسا، خودروها را در جاده های مختلف به پیش می رانند.

در حال حاضر لاسا ضمن تأکید بر اصل کیفیت، راهبرد بنیادین مشتری مداری را نیز در سرلوحه عمل خود قرار داده است. در واقع یکی از مهمترین ویژگی هایی که لاسا را در میان سایر کمپانی های لاستیک سازی پیشرو کرده است، ارائه بهترین خدمات پس از فروش به مشتریانش می باشد. ما در لاسا بهترین کیفیت را با بهترین خدمات تلفیق نموده ایم و به همین دلیل برند لاسا هم اکنون سریع ترین و مطمئن ترین برند لاستیک از لحاظ فروش و خدمات پس از فروش می باشد.

احسان دولت آبادی

فروش

علی اکبر دولت ابادی

مدیر

امید دولت آبادی

فروش

ارتباط با ما

به هر دلیل و در هر ساعتی که با ما ارتباط بر قرار کنید ما از دیدن ایمیلهای  شما خوشحال خواهیم شد اما چون تعداد درخواست و ایمیل هایی که به دست ما میرسد زیاد است احتمال تاخیر در جواب وجود دارد

[contact-form-7 id="380" title="Say hello"]